Wróżka Tosia

O mnie

Dzień dobry! Nazywam się się Antonina Marzec, ale większość z Was zna mnie jako Wróżka Tosia. Mieszkam na Śląsku w pięknym miasteczku Pszczyna. Zajmuję się interpretacją kart Tarota, Lenormand, Kipper oraz wielu innych. Podkreślam – nie jestem jasnowidzem!

Kiedy zaczęła się moja przygoda z kartami? Całe swoje dzieciństwo i wakacje spędzałam u swojej babci na wsi, gdzie jedną z jej sąsiadek była starsza kobieta, która wróżyła z kart. To właśnie ona po raz pierwszy pokazała mi tajniki kart, które od tej chwili stały się nierozłączną częścią mojego życia. Nawet gdy w kolejnych latach życia zajmowałam się innymi rzeczami, karty były w nim obecne, aż postanowiłam zawodowo zająć się wróżbiarstwem.

Osobom korzystającym z moich wróżb zapewniam przede wszystkim empatię oraz pełną anonimowość. W pracy nie skupiam się na zarabianiu na ludzkich nieszczęściach i problemach tylko na niesieniu pomocy osobom tego potrzebującym. Interpretując karty korzystam z wiedzy, wieloletnich doświadczeń i nabytych umiejętności. Moje odpowiedzi są proste, zwięzłe i rzeczowe a co za tym idzie bardziej zrozumiałe. Jestem niejako łączniczką pomiędzy tym co widzę w energii kart, a rzeczywistością i przyszłością. 

Oczyszczam i synchronizuję czakry, pomagając przy tym stanąć na nogi i zapoczątkować nowe, lepsze życie zarówno w sferze zawodowej jak i uczuciowej. Pracuję również z energią kwantową wykorzystując techniki QST /Quantum Soul Therapy/ co w skrócie oznacza Kwantowa Terapia Duszy. Ponadto wykonuję rytuały pozwalające przyciągnąć do swojego życia to czego pragniemy.

Pamiętaj! Nie jestem lekarzem i nie zajmuję się tematyką diagnozowania i leczenia chorób. Od tego są specjaliści i lekarze. Odpowiedzi z kart są tylko wskazówkami co może się wydarzyć w naszym życiu, czego możemy uniknąć, ale tylko wtedy, kiedy będziemy samodzielnie działać lub też przeciwdziałać w obrębie danego zagadnienia życiowego.

Jeśli Ty sam nic nie zmienisz w swoim życiu – żaden cud się nie wydarzy i nic samo z nieba nie spadnie. Każdy z nas sam bierze odpowiedzialność za swoje życie, ja tylko poprzez interpretację kart w niewielkim stopniu mogę przyczynić się do tego, że obierzesz właściwy kierunek w stronę końcowego sukcesu.

Przed zwróceniem się do mnie o pomoc możesz zasięgnąć opinii na mój temat w Internecie – zapraszam na moje profile na Facebooku, Instagrami oraz TikToku.

Do zobaczenia, Wróżka Tosia!

Wyślij wiadomość i umówmy się na sesję

Scroll to Top